Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulkisortuj malejąco
1 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
2 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
3 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
4 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
5 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
6 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
7 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
8 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
9 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
10 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
11 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
12 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
13 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
14 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
15 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
16 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
17 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
18 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
19 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
20 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
21 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
22 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
23 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
24 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
25 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
26 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
27 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
28 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
29 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
30 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
31 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
32 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
33 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
34 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
35 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
36 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
37 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
38 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
39 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
40 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
41 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
42 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
43 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
44 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
45 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
46 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
47 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
48 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
49 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
50 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
51 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
52 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
53 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
54 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
55 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
56 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
57 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
58 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
59 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
60 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
61 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
62 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
63 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
64 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
65 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
66 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
67 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
68 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
69 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
70 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
71 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
72 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
73 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
74 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
75 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
76 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
77 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
78 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
79 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
80 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
81 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
82 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
83 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
84 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
85 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
86 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
87 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
88 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
89 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
90 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
91 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
92 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
93 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
94 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
95 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
96 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
97 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
98 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
99 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
100 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
101 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
102 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
103 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
104 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
105 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
106 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
107 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
108 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
109 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
110 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
111 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
112 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
113 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
114 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
115 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
116 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
117 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
118 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
119 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
120 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
121 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
122 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
123 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
124 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
125 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
126 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
127 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
128 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
129 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
130 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
131 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
132 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
133 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
134 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
135 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
136 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
137 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
138 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
139 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
140 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
141 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
142 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
143 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
144 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
145 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
146 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
147 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
148 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
149 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
150 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
151 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
152 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
153 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
154 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
155 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
156 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
157 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
158 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
159 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
160 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
161 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
162 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
163 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
164 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
165 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
166 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
167 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
168 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
169 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
170 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
171 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
172 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
173 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
174 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
175 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
176 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
177 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
178 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
179 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
180 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
181 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
182 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
183 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
184 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
185 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
186 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
187 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
188 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
189 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
190 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
191 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
192 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
193 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
194 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
195 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
196 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
197 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
198 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
199 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
200 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
201 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
202 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
203 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
204 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
205 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
206 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
207 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
208 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
209 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
210 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
211 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
212 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
213 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
214 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
215 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
216 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
217 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
218 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
219 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
220 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
221 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
222 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
223 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
224 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
225 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
226 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
227 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
228 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
229 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
230 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL