Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzeniasortuj malejąco Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
2 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
3 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
4 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
5 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
6 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
7 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
8 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
9 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
10 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
11 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
12 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
13 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
14 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
15 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
16 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
17 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
18 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
19 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
20 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
21 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
22 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
23 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
24 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
25 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
26 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
27 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
28 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
29 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
30 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
31 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
32 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
33 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
34 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
35 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
36 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
37 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
38 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
39 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
40 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
41 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
42 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
43 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
44 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
45 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
46 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
47 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
48 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
49 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
50 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
51 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
52 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
53 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
54 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
55 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
56 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
57 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
58 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
59 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
60 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
61 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
62 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
63 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
64 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
65 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
66 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
67 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
68 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
69 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
70 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
71 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
72 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
73 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
74 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
75 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
76 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
77 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
78 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
79 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
80 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
81 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
82 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
83 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
84 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
85 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
86 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
87 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
88 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
89 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
90 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
91 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
92 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
93 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
94 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
95 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
96 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
97 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
98 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
99 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
100 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
101 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
102 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
103 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
104 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
105 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
106 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
107 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
108 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
109 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
110 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
111 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
112 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
113 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
114 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
115 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
116 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
117 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
118 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
119 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
120 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
121 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
122 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
123 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
124 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
125 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
126 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
127 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
128 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
129 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
130 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
131 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
132 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
133 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
134 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
135 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
136 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
137 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
138 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
139 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
140 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
141 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
142 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
143 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
144 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
145 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
146 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
147 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
148 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
149 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
150 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
151 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
152 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
153 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
154 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
155 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
156 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
157 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
158 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
159 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
160 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
161 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
162 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
163 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
164 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
165 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
166 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
167 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
168 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
169 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
170 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
171 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
172 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
173 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
174 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
175 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
176 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
177 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
178 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
179 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
180 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
181 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
182 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
183 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
184 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
185 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
186 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
187 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
188 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
189 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
190 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
191 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
192 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
193 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
194 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
195 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
196 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
197 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
198 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
199 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
200 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
201 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
202 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
203 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
204 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
205 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
206 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
207 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
208 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
209 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
210 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
211 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
212 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
213 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
214 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
215 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
216 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
217 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
218 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
219 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
220 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
221 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
222 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
223 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
224 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
225 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
226 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
227 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
228 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
229 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
230 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M