Komunikat o błędzie

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płećsortuj malejąco Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
2 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
3 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
4 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
5 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
6 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
7 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
8 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
9 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
10 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
11 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
12 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
13 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
14 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
15 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
16 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
17 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
18 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
19 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
20 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
21 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
22 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
23 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
24 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
25 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
26 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
27 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
28 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
29 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
30 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
31 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
32 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
33 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
34 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
35 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
36 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
37 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
38 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
39 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
40 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
41 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
42 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
43 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
44 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
45 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
46 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
47 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
48 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
49 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
50 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
51 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
52 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
53 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
54 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
55 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
56 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
57 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
58 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
59 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
60 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
61 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
62 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
63 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
64 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
65 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
66 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
67 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
68 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
69 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
70 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
71 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
72 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
73 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
74 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
75 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
76 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
77 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
78 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
79 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
80 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
81 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
82 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
83 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
84 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
85 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
86 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
87 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
88 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
89 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
90 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
91 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
92 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
93 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
94 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
95 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
96 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
97 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
98 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
99 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
100 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
101 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
102 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
103 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
104 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
105 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
106 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
107 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
108 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
109 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
110 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
111 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
112 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
113 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
114 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
115 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
116 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
117 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
118 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
119 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
120 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
121 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
122 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
123 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
124 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
125 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
126 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
127 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
128 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
129 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
130 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
131 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
132 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
133 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
134 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
135 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
136 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
137 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
138 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
139 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
140 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
141 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
142 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
143 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
144 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
145 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
146 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
147 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
148 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
149 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
150 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
151 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
152 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
153 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
154 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
155 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
156 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
157 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
158 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
159 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
160 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
161 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
162 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
163 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
164 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
165 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
166 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
167 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
168 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
169 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
170 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
171 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
172 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
173 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
174 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
175 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
176 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
177 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
178 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
179 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
180 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
181 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
182 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
183 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
184 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
185 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
186 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
187 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
188 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
189 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
190 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
191 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
192 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
193 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
194 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
195 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
196 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
197 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
198 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
199 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
200 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
201 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
202 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
203 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
204 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
205 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
206 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
207 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
208 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
209 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
210 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
211 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
212 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
213 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
214 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
215 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
216 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
217 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
218 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
219 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
220 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
221 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
222 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
223 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
224 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
225 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
226 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
227 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
228 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
229 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
230 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE