Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwiskosortuj malejąco Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
2 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
3 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
4 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
5 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
6 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
7 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
8 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
9 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
10 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
11 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
12 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
13 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
14 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
15 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
16 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
17 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
18 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
19 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
20 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
21 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
22 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
23 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
24 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
25 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
26 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
27 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
28 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
29 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
30 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
31 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
32 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
33 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
34 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
35 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
36 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
37 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
38 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
39 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
40 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
41 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
42 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
43 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
44 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
45 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
46 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
47 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
48 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
49 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
50 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
51 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
52 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
53 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
54 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
55 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
56 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
57 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
58 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
59 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
60 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
61 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
62 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
63 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
64 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
65 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
66 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
67 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
68 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
69 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
70 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
71 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
72 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
73 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
74 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
75 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
76 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
77 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
78 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
79 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
80 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
81 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
82 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
83 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
84 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
85 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
86 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
87 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
88 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
89 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
90 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
91 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
92 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
93 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
94 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
95 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
96 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
97 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
98 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
99 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
100 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
101 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
102 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
103 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
104 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
105 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
106 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
107 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
108 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
109 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
110 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
111 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
112 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
113 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
114 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
115 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
116 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
117 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
118 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
119 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
120 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
121 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
122 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
123 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
124 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
125 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
126 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
127 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
128 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
129 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
130 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
131 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
132 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
133 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
134 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
135 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
136 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
137 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
138 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
139 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
140 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
141 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
142 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
143 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
144 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
145 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
146 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
147 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
148 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
149 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
150 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
151 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
152 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
153 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
154 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
155 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
156 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
157 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
158 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
159 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
160 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
161 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
162 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
163 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
164 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
165 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
166 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
167 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
168 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
169 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
170 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
171 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
172 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
173 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
174 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
175 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
176 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
177 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
178 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
179 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
180 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
181 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
182 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
183 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
184 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
185 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
186 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
187 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
188 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
189 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
190 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
191 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
192 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
193 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
194 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
195 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
196 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
197 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
198 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
199 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
200 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
201 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
202 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
203 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
204 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
205 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
206 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
207 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
208 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
209 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
210 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
211 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
212 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
213 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
214 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
215 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
216 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
217 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
218 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
219 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
220 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
221 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
222 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
223 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
224 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
225 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
226 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
227 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
228 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
229 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
230 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE