Komunikat o błędzie

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybiasortuj malejąco Wpłata Rozmiar koszulki
1 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
2 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
3 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
4 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
5 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
6 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
7 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
8 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
9 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
10 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
11 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
12 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
13 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
14 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
15 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
16 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
17 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
18 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
19 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
20 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
21 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
22 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
23 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
24 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
25 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
26 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
27 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
28 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
29 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
30 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
31 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
32 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
33 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
34 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
35 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
36 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
37 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
38 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
39 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
40 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
41 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
42 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
43 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
44 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
45 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
46 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
47 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
48 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
49 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
50 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
51 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
52 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
53 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
54 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
55 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
56 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
57 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
58 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
59 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
60 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
61 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
62 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
63 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
64 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
65 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
66 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
67 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
68 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
69 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
70 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
71 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
72 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
73 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
74 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
75 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
76 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
77 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
78 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
79 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
80 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
81 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
82 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
83 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
84 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
85 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
86 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
87 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
88 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
89 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
90 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
91 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
92 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
93 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
94 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
95 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
96 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
97 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
98 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
99 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
100 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
101 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
102 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
103 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
104 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
105 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
106 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
107 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
108 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
109 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
110 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
111 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
112 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
113 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
114 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
115 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
116 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
117 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
118 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
119 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
120 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
121 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
122 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
123 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
124 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
125 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
126 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
127 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
128 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
129 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
130 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
131 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
132 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
133 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
134 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
135 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
136 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
137 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
138 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
139 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
140 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
141 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
142 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
143 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
144 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
145 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
146 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
147 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
148 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
149 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
150 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
151 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
152 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
153 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
154 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
155 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
156 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
157 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
158 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
159 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
160 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
161 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
162 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
163 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
164 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
165 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
166 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
167 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
168 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
169 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
170 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
171 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
172 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
173 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
174 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
175 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
176 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
177 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
178 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
179 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
180 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
181 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
182 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
183 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
184 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
185 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
186 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
187 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
188 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
189 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
190 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
191 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
192 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
193 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
194 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
195 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
196 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
197 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
198 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
199 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
200 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
201 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
202 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
203 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
204 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
205 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
206 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
207 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
208 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
209 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
210 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
211 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
212 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
213 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
214 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
215 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
216 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
217 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
218 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
219 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
220 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
221 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
222 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
223 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
224 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
225 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
226 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
227 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
228 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
229 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
230 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M