Komunikat o błędzie

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępicesortuj malejąco Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
2 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
3 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
4 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
5 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
6 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
7 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
8 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
9 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
10 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
11 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
12 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
13 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
14 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
15 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
16 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
17 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
18 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
19 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
20 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
21 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
22 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
23 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
24 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
25 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
26 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
27 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
28 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
29 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
30 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
31 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
32 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
33 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
34 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
35 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
36 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
37 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
38 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
39 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
40 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
41 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
42 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
43 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
44 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
45 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
46 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
47 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
48 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
49 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
50 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
51 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
52 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
53 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
54 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
55 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
56 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
57 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
58 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
59 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
60 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
61 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
62 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
63 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
64 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
65 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
66 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
67 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
68 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
69 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
70 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
71 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
72 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
73 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
74 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
75 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
76 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
77 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
78 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
79 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
80 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
81 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
82 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
83 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
84 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
85 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
86 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
87 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
88 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
89 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
90 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
91 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
92 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
93 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
94 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
95 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
96 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
97 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
98 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
99 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
100 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
101 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
102 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
103 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
104 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
105 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
106 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
107 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
108 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
109 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
110 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
111 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
112 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
113 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
114 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
115 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
116 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
117 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
118 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
119 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
120 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
121 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
122 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
123 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
124 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
125 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
126 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
127 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
128 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
129 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
130 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
131 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
132 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
133 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
134 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
135 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
136 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
137 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
138 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
139 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
140 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
141 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
142 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
143 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
144 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
145 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
146 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
147 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
148 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
149 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
150 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
151 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
152 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
153 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
154 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
155 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
156 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
157 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
158 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
159 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
160 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
161 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
162 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
163 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
164 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
165 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
166 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
167 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
168 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
169 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
170 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
171 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
172 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
173 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
174 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
175 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
176 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
177 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
178 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
179 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
180 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
181 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
182 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
183 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
184 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
185 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
186 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
187 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
188 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
189 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
190 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
191 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
192 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
193 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
194 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
195 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
196 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
197 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
198 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
199 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
200 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
201 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
202 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
203 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
204 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
205 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
206 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
207 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
208 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
209 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
210 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
211 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
212 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
213 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
214 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
215 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
216 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
217 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
218 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
219 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
220 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
221 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
222 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
223 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
224 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
225 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
226 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
227 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
228 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
229 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
230 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M