Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowośćsortuj malejąco Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
2 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
3 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
4 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
5 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
6 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
7 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
8 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
9 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
10 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
11 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
12 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
13 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
14 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
15 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
16 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
17 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
18 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
19 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
20 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
21 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
22 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
23 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
24 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
25 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
26 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
27 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
28 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
29 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
30 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
31 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
32 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
33 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
34 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
35 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
36 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
37 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
38 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
39 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
40 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
41 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
42 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
43 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
44 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
45 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
46 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
47 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
48 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
49 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
50 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
51 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
52 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
53 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
54 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
55 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
56 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
57 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
58 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
59 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
60 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
61 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
62 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
63 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
64 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
65 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
66 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
67 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
68 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
69 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
70 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
71 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
72 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
73 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
74 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
75 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
76 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
77 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
78 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
79 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
80 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
81 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
82 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
83 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
84 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
85 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
86 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
87 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
88 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
89 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
90 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
91 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
92 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
93 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
94 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
95 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
96 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
97 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
98 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
99 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
100 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
101 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
102 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
103 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
104 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
105 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
106 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
107 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
108 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
109 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
110 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
111 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
112 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
113 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
114 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
115 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
116 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
117 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
118 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
119 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
120 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
121 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
122 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
123 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
124 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
125 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
126 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
127 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
128 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
129 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
130 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
131 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
132 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
133 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
134 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
135 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
136 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
137 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
138 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
139 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
140 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
141 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
142 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
143 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
144 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
145 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
146 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
147 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
148 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
149 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
150 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
151 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
152 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
153 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
154 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
155 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
156 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
157 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
158 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
159 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
160 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
161 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
162 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
163 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
164 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
165 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
166 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
167 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
168 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
169 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
170 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
171 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
172 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
173 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
174 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
175 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
176 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
177 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
178 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
179 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
180 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
181 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
182 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
183 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
184 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
185 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
186 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
187 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
188 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
189 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
190 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
191 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
192 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
193 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
194 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
195 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
196 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
197 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
198 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
199 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
200 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
201 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
202 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
203 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
204 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
205 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
206 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
207 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
208 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
209 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
210 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
211 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
212 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
213 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
214 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
215 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
216 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
217 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
218 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
219 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
220 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
221 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
222 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
223 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
224 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
225 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
226 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
227 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
228 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
229 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
230 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M