Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klubsortuj malejąco Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
2 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
3 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
4 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
5 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
6 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
7 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
8 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
9 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
10 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
11 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
12 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
13 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
14 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
15 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
16 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
17 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
18 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
19 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
20 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
21 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
22 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
23 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
24 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
25 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
26 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
27 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
28 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
29 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
30 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
31 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
32 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
33 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
34 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
35 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
36 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
37 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
38 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
39 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
40 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
41 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
42 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
43 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
44 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
45 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
46 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
47 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
48 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
49 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
50 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
51 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
52 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
53 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
54 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
55 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
56 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
57 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
58 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
59 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
60 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
61 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
62 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
63 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
64 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
65 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
66 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
67 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
68 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
69 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
70 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
71 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
72 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
73 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
74 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
75 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
76 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
77 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
78 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
79 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
80 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
81 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
82 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
83 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
84 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
85 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
86 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
87 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
88 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
89 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
90 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
91 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
92 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
93 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
94 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
95 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
96 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
97 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
98 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
99 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
100 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
101 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
102 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
103 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
104 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
105 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
106 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
107 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
108 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
109 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
110 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
111 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
112 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
113 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
114 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
115 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
116 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
117 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
118 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
119 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
120 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
121 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
122 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
123 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
124 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
125 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
126 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
127 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
128 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
129 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
130 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
131 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
132 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
133 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
134 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
135 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
136 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
137 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
138 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
139 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
140 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
141 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
142 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
143 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
144 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
145 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
146 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
147 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
148 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
149 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
150 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
151 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
152 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
153 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
154 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
155 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
156 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
157 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
158 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
159 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
160 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
161 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
162 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
163 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
164 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
165 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
166 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
167 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
168 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
169 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
170 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
171 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
172 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
173 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
174 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
175 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
176 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
177 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
178 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
179 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
180 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
181 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
182 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
183 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
184 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
185 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
186 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
187 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
188 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
189 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
190 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
191 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
192 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
193 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
194 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
195 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
196 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
197 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
198 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
199 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
200 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
201 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
202 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
203 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
204 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
205 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
206 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
207 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
208 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
209 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
210 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
211 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
212 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
213 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
214 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
215 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
216 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
217 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
218 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
219 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
220 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
221 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
222 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
223 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
224 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
225 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
226 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
227 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
228 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
229 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
230 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M