Komunikat o błędzie

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imięsortuj malejąco Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
2 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
3 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
4 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
5 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
6 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
7 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
8 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
9 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
10 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
11 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
12 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
13 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
14 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
15 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
16 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
17 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
18 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
19 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
20 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
21 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
22 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
23 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
24 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
25 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
26 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
27 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
28 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
29 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
30 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
31 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
32 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
33 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
34 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
35 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
36 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
37 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
38 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
39 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
40 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
41 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
42 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
43 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
44 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
45 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
46 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
47 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
48 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
49 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
50 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
51 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
52 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
53 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
54 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
55 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
56 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
57 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
58 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
59 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
60 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
61 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
62 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
63 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
64 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
65 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
66 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
67 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
68 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
69 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
70 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
71 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
72 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
73 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
74 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
75 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
76 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
77 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
78 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
79 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
80 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
81 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
82 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
83 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
84 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
85 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
86 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
87 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
88 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
89 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
90 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
91 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
92 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
93 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
94 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
95 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
96 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
97 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
98 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
99 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
100 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
101 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
102 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
103 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
104 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
105 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
106 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
107 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
108 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
109 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
110 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
111 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
112 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
113 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
114 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
115 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
116 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
117 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
118 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
119 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
120 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
121 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
122 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
123 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
124 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
125 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
126 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
127 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
128 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
129 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
130 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
131 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
132 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
133 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
134 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
135 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
136 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
137 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
138 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
139 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
140 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
141 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
142 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
143 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
144 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
145 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
146 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
147 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
148 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
149 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
150 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
151 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
152 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
153 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
154 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
155 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
156 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
157 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
158 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
159 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
160 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
161 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
162 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
163 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
164 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
165 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
166 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
167 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
168 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
169 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
170 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
171 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
172 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
173 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
174 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
175 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
176 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
177 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
178 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
179 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
180 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
181 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
182 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
183 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
184 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
185 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
186 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
187 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
188 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
189 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
190 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
191 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
192 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
193 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
194 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
195 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
196 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
197 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
198 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
199 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
200 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
201 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
202 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
203 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
204 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
205 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
206 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
207 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
208 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
209 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
210 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
211 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
212 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
213 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
214 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
215 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
216 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
217 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
218 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
219 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
220 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
221 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
222 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
223 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
224 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
225 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
226 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
227 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
228 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
229 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
230 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L