Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłata Rozmiar koszulki
1 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
2 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
3 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
4 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
5 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
6 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
7 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
8 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
9 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
10 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
11 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
12 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
13 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
14 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
15 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
16 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
17 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
18 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
19 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
20 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
21 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
22 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
23 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
24 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
25 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
26 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
27 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
28 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
29 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
30 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
31 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
32 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
33 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
34 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
35 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
36 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
37 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
38 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
39 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
40 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
41 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
42 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
43 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
44 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
45 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
46 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
47 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
48 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
49 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
50 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
51 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
52 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
53 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
54 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
55 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
56 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
57 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
58 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
59 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
60 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
61 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
62 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
63 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
64 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
65 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
66 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
67 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
68 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
69 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
70 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
71 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
72 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
73 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
74 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
75 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
76 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
77 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
78 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
79 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
80 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
81 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
82 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
83 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
84 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
85 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
86 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
87 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
88 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
89 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
90 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
91 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
92 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
93 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
94 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
95 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
96 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
97 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
98 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
99 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
100 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
101 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
102 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
103 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
104 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
105 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
106 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
107 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
108 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
109 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
110 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
111 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
112 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
113 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
114 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
115 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
116 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
117 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
118 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
119 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
120 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
121 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
122 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
123 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
124 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
125 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
126 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
127 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
128 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
129 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
130 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
131 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
132 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
133 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
134 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
135 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
136 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
137 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
138 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
139 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
140 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
141 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
142 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
143 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
144 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
145 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
146 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
147 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
148 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
149 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
150 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
151 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
152 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
153 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
154 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
155 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
156 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
157 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
158 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
159 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
160 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
161 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
162 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
163 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
164 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
165 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
166 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
167 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
168 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
169 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
170 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
171 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
172 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
173 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
174 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
175 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
176 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
177 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
178 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
179 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
180 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
181 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
182 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
183 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
184 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
185 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
186 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
187 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
188 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
189 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
190 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
191 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
192 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
193 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
194 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
195 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
196 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
197 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
198 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
199 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
200 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L
201 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
202 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
203 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
204 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
205 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
206 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
207 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
208 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
209 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
210 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
211 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
212 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
213 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
214 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
215 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
216 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
217 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
218 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
219 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
220 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
221 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
222 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
223 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
224 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
225 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
226 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
227 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
228 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
229 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
230 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M