Lista startowa 2018.12.15 - 4 Pory Roku – Dębowa Góra – Zima 2018 - Bieg 8.6km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płećsortuj malejąco
1 Banaszkiewicz Katarzyna Kaczory 1968 K
2 Przewoźniak Barbara Piła 1986 K
3 Żmijewska Dominika Kosztowo 1988 K
4 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K
5 Hass Anita Piła e-fizjo team 1981 K
6 Mączyńska Ewa Piła e-fizjo team 1988 K
7 Kwidzińska Anna Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1979 K
8 Bąk Kamila Osiek nad Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1978 K
9 Białecka Laura Osiek nad Notecią 2001 K
10 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K
11 Kubińska Kamila Osiek nad Notecią 1985 K
12 Katarzyna Korniewicz Piła Lokator 1977 K
13 Stocka-Podłyska Żaneta Trzcianka Nie boskie biegaczki 1981 K
14 Jankowska Agnieszka Wyrzysk TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K
15 Podłyska Tadeusz Trzcianka Za:Sapa:Ni 1978 M
16 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M
17 Wilk Daniel Żelichowo Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż 1972 M
18 Ziarkowski Krzysztof Miasteczko Krajeńskie TEAM 3 blog GLEWICE 1985 M
19 bekta ryszard piła seniora 1958 M
20 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M
21 Kaczmarek Michal Piła 1984 M
22 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO 1959 M
23 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M
24 Rudziński Tomasz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M
25 MECHLIŃSKI SEBASTIAN NAKŁO NAD NOTECIĄ JS 2073 2001 M
26 Starszak Kamil Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 2002 M
27 Gawroński Grzegorz Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M
28 Mączyński Dominik Piła e-fizjo team 1984 M
29 Wieczorek Jarosława Trzcianka MG Running Team 1976 M
30 Starszak Marcin Osiek nad Notecią 1982 M
31 Moskalski Dariusz Zgorzelec EDI TEAM 1969 M
32 Kwidziński Paweł Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 2001 M
33 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M
34 Januszewski Adam Piła 1964 M
35 DZIAŁOSZYŃSKI GRZEGORZ KRACZKI KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1974 M
36 Głąb Andrzej Wyrzysk 1963 M
37 Permus Krzysztof Wyrzysk 1962 M
38 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M
39 Wróbel Henryk Piła amator 1955 M
40 Jarosz Roman Wałcz 1962 M
41 Szmyt Daniel Wysoka Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M
42 MARCHEL LUKASZ Pila J.B 1980 M
43 Kistowski Bartłomiej Glesno 1997 M
44 Kralski Krzysztof Piła 1987 M
45 Towstokory Marek Złotów 1976 M