Lista startowa 2018.03.24 - 4 Pory Roku – Dębowa Góra – Wiosna 2018 - Bieg 8.6km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć
1 Rudzinski Tomasz Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M
2 Jankowska Agnieszka Wyrzysk TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K
3 Jankowska Martyna Wyrzysk 2001 K
4 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K
5 GRZEŚK JANUSZ Piła 1968 M
6 Piechota Mariusz Wałcz WATAHA WAŁCZ 1968 M
7 Piechota Elżbieta Wałcz WATAHA WAŁCZ 1969 K
8 Kwidzińska Anna Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1979 K
9 Kulawik Szymon Sławoszewek 1983 M
10 Jarosz Roman Wałcz 1962 M
11 Słowik Małgorzata Piła - 1977 K
12 Śliga Krzysztof Wyrzysk WLKS Łobzonka Wyrzysk 1986 M
13 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M
14 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M
15 Szpojda Grzegorz Wyrzysk KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1977 M
16 Kwidziński Paweł Osiek nad Notecią TSK Orzeł Osiek 2001 M
17 Komasa Juliusz Osiek nad Notecia 1986 M
18 Komasa Sylwia Osiek nad Notecia 1988 K
19 Starszak Kamil Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 2002 M
20 Gawroński Grzegorz Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M
21 Karabasz Sylwia Złotów Kriss Team 1977 K
22 Karabasz Krzysztof Złotów Kriss Team 1976 M
23 Bekta Ryszard Piła seniora 1958 M
24 Kwidzińska Anna Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1979 K
25 Starszak Marcin Osiek nad Notecią 1982 1982 M
26 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K
27 Białecka Laura Osiek nad Notecia 2001 K
28 Delekta Mateusz Nieżychowo QUAY Poznań 1991 M
29 Mrotek Maciej Wyrzysk Łobzonka 1986 M
30 Krajewska Hanna Piła 2002 K
31 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M
32 Kaczmarek Michał Piła Onionrunners 1984 M
33 Januszewski Adam Piła 1964 M
34 Bąk Kamila Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1978 K
35 Głąb Andrzej Wyrzysk 1963 M
36 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M
37 Permus Krzysztof W 1962 M