Komunikat o błędzie

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa 2018.06.30 - 4 Pory Roku – Dębowa Góra – Lato 2018 - Bieg 8.6km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć
1 Rudzinski Tomasz Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M
2 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K
3 Starszak Kamil Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 2002 M
4 Gawroński Grzegorz Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M
5 Kwidzińska Anna Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1979 K
6 Starszak Marcin Osiek nad Notecią 1982 1982 M
7 Kwidziński Paweł Osiek nad Notecią TSK Orzeł Osiek 2001 M
8 Januszewski Adam Piła 1964 M
9 Głąb Andrzej Wyrzysk 1963 M
10 Białecka Laura Osiek nad Notecią 2001 K
11 Permus Krzysztof W 1962 M
12 Jarosz Roman Wałcz 1962 M
13 Wróbel Henryk Piła amator 1955 M
14 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K
15 Woźna Patrycja Piła Zmęczone po rozgrzewce 1994 K
16 Grześk Janusz Piła 1968 M
17 Pińkowski Jaroslaw Pokrzywnica Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1978 M
18 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M
19 Lupa Mateusz Margonin 1990 M
20 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M
21 Banaszkiewicz Katarzyna Kaczory 1968 K
22 Towstokory Marek Złotów 1976 M
23 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M
24 Szmyt Daniel Wysoka Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M
25 Grzesik Sandra Złotów 1988 K
26 Starszak Kamil Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 2002 M
27 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M
28 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M
29 Lewandowski Remigiusz Złotów TSK Orzeł Osiek 1959 M
30 Przewoźniak Barbara Piła 1986 K
31 Karabasz Sylwia Złotów 1977 K
32 Karabasz Krzysztof Złotów 1976 M
33 Delekta Mateusz Nieżychowo QUAY POZNAŃ 1991 M
34 Kamińska-Sokół Marzena Lubasz Nordic Walking Lubasz 1972 K
35 Bąk Kamila Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1978 K