LISTA STARTOWA: Bieg ''V Cross Bociana'' - 5 km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Rok Urodzenia Płeć Klub Wpłata
1 Buchowski MAREK SZCZECINEK 1951 M PARKRUN Tak
2 Piotrowicz Mariusz Szczecinek 1960 M 2PI Tak
3 Lipski Kamil Złocieniec 1993 M
4 Marecka Marzena Sławoborze 1989 K
5 Grzystek Katarzyna Szczecinek 1976 K
6 Lachowski Krzysztof Szczecinek 1984 M Tak
7 Kokolska Sandra Szczecinek 1986 K Tak
8 Leśniewski Dariusz Szczecinek 1974 M PARKRUN Tak
9 Deneszewska Magdalena Szczecinek 1985 K Cross Team Sczecinek Tak
10 Kocik Janusz Szczecinek 1979 M Cross Team Sczecinek Tak
11 Czerwień Jagoda Poznań 1991 K Cross Team Szczecinek Tak
12 Starzomski Tomasz Piła 1979 M Cross Team Szczecinek Tak
13 Satyla Tomasz Czarne 1986 M ZK Czarne
14 Suchanowski Zygmunt lotyń 1968 M Tak
15 Suchanowska Anna lotyń 1971 K Tak
16 Michalak Szczepan Borne Sulinowo 1983 M Tak
17 Lis Ewelina Szczecinek 1980 K Zumba Szczecinek
18 POKUSA ADAM LOTYŃ 1972 M Tak
19 NOWAK EMIL LOTYŃ 1985 M Tak
20 Brach Karolina Szczecinek 1980 K
21 Rachuta Marcin Czaplinek 1976 M
22 Rosińska Violetta Borne Sulinowo 1977 K
23 Ziojła Natalia Poznań 1990 K
24 Ziojła Violetta Szczecinek 1971 K
25 Kusiak Joanna Szczecinek 1987 K
26 Przednówek Mariola Czarne 1989 K
27 Kozłowski Dariusz Czarne 1984 M ZK Czarne Tak
28 Zyśko Marzena Szczecinek 1980 K Brak
29 Czaja Piotr Szczecinek 1974 M Team Biegowy Szczecinek
30 Szynkaruk Natalia Borne Sulinowo 1987 K Team Biegowy Szczecinek Tak
31 Łukasik Ewa Szczecinek 1971 K Team Biegowy Szczecinek
32 Poliwka-Kisiel Małgorzata Szczecinek 1983 K Team Biegowy Szczecinek
33 Fijałkowska Małgorzata Szczecinek 1981 K Team Biegowy Szczecinek Tak
34 Rozperski Jacek Szczecinek 1990 M Tak
35 Bodron Krzysztof Szczecinek 1969 M CrossTeamSzczecinek Tak
36 Łuczko Wiesław Szczecinek 1975 M Husaria Race Team Tak
37 Bogdan Joanna Borne Sulinowo 1981 K
38 Popławska Ewelina Szczecinek 1989 K
39 Hołowacz Kamil Szczecinek 1982 M Husaria Race Team
40 WOJTKIEWICZ MAŁGORZATA SZCZECINEK 1979 K
41 Mazurkiewicz Grzegorz Szczecinek 1964 M
42 Pindral Piotr Szczecinek 1973 M
43 Szymański Marcin Szczecinek 1984 M Team Biegowy Szczecinek
44 Chrzanowski Piotr Szczecinek 1984 M Team Biegowy Szczecinek
45 Tarnopolska Agnieszka Szczecinek 1986 K Team Biegowy Szczecinek
46 Polasik Paweł Szczecinek 1983 M Team Biegowy Szczecinek
47 Nowakowski Paweł Szczecinek 1979 M ZK Szczecinek
48 Czarnota Sabina Koszalin 1992 K
49 Sieczkarek Marcin Koszalin 1992 M
50 Smukowski Krzysztof Szczecinek 1966 M OSP
51 Krawiec Robert Szczecinek 1979 M Husaria Race Team
52 Kuźma Mariusz Szczecinek 1979 M Team Biegowy Szczecinek
53 Sterczewska Agata Szczecinek 1983 K
54 Semerda Magdalena Szczeciek 1985 K Cross Team Szczecinek
55 Maczyński Tomasz Szczecinek 1973 M