LISTA STARTOWA: Bieg ''V Cross Bociana'' - 10 km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Rok Urodzenia Płeć Klub Wpłata
1 Piotrowicz Anna Szczecinek 1961 K 2PI Tak
2 Wilkowski Krzysztof Koszalin 1979 M Tak
3 Werner Kamila Szczecinek 1984 K
4 DUDKIEWICZ LESZEK KOSZALIN 1950 M TKKF-KOSZALIN
5 Kowalczyk Seweryn Szczecinek 1993 M Team Biegowy Szczecinek Tak
6 Eckert Zbigniew Szczecinek 1969 M Team Biegowy Szczecinek
7 Trybuła Magdalena Szczecinek 1977 K Tak
8 Kuzan Slawomir Czarne 1989 M
9 Jakimiec Tadeusz Szczecinek 1966 M Husaria Rac Tim Szczecinek
10 Kołodziejczak Grzegorz Turowo 1974 M Tak
11 Łuczejko Sławomir Szczecinek 1965 M Team Biegowy Szczecinek Tak
12 Jaskółka-Stanisz Paweł Lotyń 1994 M OSP Lotyń
13 Rzadkiewicz Łukasz Lotyń 1989 M OSP Lotyń
14 Lenio Dariusz Tychowo 1982 M Leśnik
15 Polguj Piotr Roman Szczecinek 1947 M parkrun Szczecinek Tak
16 Ziojła David Poznań 1990 M
17 Ziojła Zbigniew Szczecinek 1967 M
18 Hanus Agnieszka Szczecinek 1985 K CrossTeam Szczecinek
19 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek 1977 M Parkrun Szczecinek
20 Suproń Izabela Biały Bór 1981 K Nadleśnictwo Trzebielino
21 Budzich Marcin Kołobrzeg 1985 M Nadleśnictwo Gościno Tak
22 CHYBIŃSKA AGNIESZKA CZARNE 1974 K
23 Chrząszcz Ilona Czarne 1975 K
24 Makselon Maciej Szczecinek 1981 M Torpedo Szczecinek
25 Makselon Anna Szczecinek 1980 K
26 Włodarczak Łukasz Szczecinek 1985 M
27 Stelmaszyński Marcin Szczecinek 1985 M
28 Mikłasz Dariusz Borne Sulinowo 1967 M Borne Biega Tak
29 Gutowska Dorota Szczecinek 1981 K
30 Michałowski Dariusz Czarne 1974 M
31 Kokot Izabela Borne Sulinowo 1983 K Orły Bornego
32 Kokot Edward Borne Sulinowo 1983 M Orły Bornego
33 Koczwara joanna szczecinek 1981 K Tak
34 Koczwara Radosław szczecinek 1980 M Tak
35 Walkowiak Dariusz Krokowo 1976 M OZ Dobrowo Tak
36 Milata-Troinski Radosław Szczecinek 1974 M Torpedos Tak
37 Mrozik Mariusz Szczecinek 1978 M Team Biegowy Szczecinek Tak
38 JANKOWSKA MONIKA SZCZECINEK 1990 K CROSS TEAM SZCZECINEK
39 Szyło Michał Szczecinek 1983 M Tak
40 Szyszkowski Tomasz Szczecinek 1981 M
41 Jarosz Przemysław Wyczechy 1996 M JW1223/blog
42 CERK ŁUKASZ Szczecinek 1990 M MKP SZCZECINEK
43 Hryniewicz Rafał Szczecinek 1979 M
44 Szymański Jarosław Szczecinek 1969 M Team Biegowy Szczecinek
45 Grzegorski Paweł Szczecinek 1987 M
46 Tośko Tadeusz Szczecinek 1977 M ZK Czarne
47 Anderman Piotr Szczecinek 1968 M
48 Gorbal Daniel Szczecinek 1992 M
49 Sobolewska Monika Szczecinek 1986 K Cross Team Szczecinek
50 Janiak Sebastian Szczecinek 1979 M
51 Lecki Seweryn Szczecinek 1985 M Team Biegowy Szczecinek
52 Lipka Wojciech Szczecinek 1983 M
53 Maczyński Tomasz Szczecinek 1973 M
54 Lecki Mateusz Szczecinek 1986 M Team Biegowy Szczecinek
55 WACHOWICZ KRZYSZTOF SZCZECINEK 1982 M JW4580